Кошик
32 відгуків
+380 (67) 447-18-38
+380 (67) 447-18-38
Київська 78, Житомир, Україна
Матеріали, інструмент та обладнання для влаштування покриттів підлоги.
Залишити відгук
Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 2
Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 3
Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 2
Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 2
Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 3
  • Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 2
  • Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 3
  • Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 4
  • Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 5
  • Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм, фото 6

Компенсаційний шов et синуса Slide. Компенсаційний шов. Гальванічне покриття.Висота шва: 115 - 150 мм

Опис
Специфікація
Інформація для замовлення

Et синуса Slide® Joint - це абсолютно нова та ефективна технологія облаштування деформаційних швів підлоги в сучасних складських та промислових приміщеннях.

Шов et синуса Slide® – це два стійких здвоєних сталевих профіля синусоїдальної форми розміром 2х5 мм, які встановлюються один на інший.

Замість звичайних анкерів для кріплення шва у тілі бетону використовуються спеціальна хвиляста арматура по усій довжині шва. А сталева пластина в центрі конструкції з'єднання єднує його верхню частину з нижньою, запобігаючи перетіканню бетону.

Спочатку за рівнем установлюють перший профіль, закріплюючи його сталевими стрижнями, що вбиваються в основу з обох сторін шва. Другий профіль легко з'єднання єднується з попереднім багаторазовими болтами та пластмасовими гайками. Сталева пластина профілю регулюється по висоті, що дозволяє використовувати його для підлог різної товщини. Конструкції влаштовують до фіксованої точки або місця перетину з іншим швом. Як тільки етап заливки бетону та фінішної обробки завершено, шов розпочне працювати з усадковими процесами. Рекомендована ширина проміжку між плитами - плюс/мінус 15 міліметрів, що утворюватиме підлогові карти приблизно 30 метрів. Через декілька тижнів підлога готова до експлуатації будь-якою складською технікою незалежно від її видів та швидкості пересування.

Традиційні шви з прямою кромкою все ще борються з проблемою руйнування, спричиненою провалом коліс у проміжок між плитами під час проїзду складської техніки. Навіть найміцніший такий шов не може протистояти цьому неприємному та небезпечному фактору. Незабаром це неминуче призведе до ушкоджень, які, у свою чергу, скоротять рядків служби підлоги та вимагатимуть коштовного ремонту.

Незалежно від типу складської техніки й швидкості її руху, незалежно від діаметру коліс і матеріалу з якого вони виготовлені, конструкції et синуса Slide® Joint захищають крайку шва і забезпечують пересування складської техніки без вібрацій та ударних навантажень завдяки безперервному контакту коліс з двома плитами одночасно.

Завдяки особливій геометричній формі шов et синуса Slide® Joint дозволяє перерозподіляти навантаження по всій підлозі. Перетин хвиль верхнього та нижнього профілів створює невеликі бетонні консолі, які розташовуються в шаховому порядку один над одним. Таким чином перенесення навантаження здійснюється не металевою конструкцією шва, а безпосередньо самою плитою підлоги, фактично утворюючи безшовну підлогу, де шов - це підлога, а підлога - це шов!

Конструкція et синуса Slide® Joint відповідає двом основним вимогам до сучасних промислових підлог: довгий термін служби підлоги та рівномірний перерозподіл навантаження.


Це гарантує:

- Довговічність підлоги,
- Зниження витрат на ремонт підлоги,
- Зниження витрат на експлуатацію та ремонт складської техніки,
- Комфортні умови експлуатації,
- Охорона праці та безпека.

Матеріал: гальванічне покриття 

Висота шва: 115 - 150 мм

Дізнайтесь про нову революційну технологію et синуса Slide® Joint облаштування деформаційних швів в промислових підлогах у цьому відео:

https://www.youtube.com/watch?v=LHRjNY9PoqQ

 

Et синуса Slide® Joint - це абсолютно нова і ефективна технологія влаштування деформаційних швів підлоги в сучасних складських і промислових приміщеннях.

Шов et синуса Slide® - це два стійких здвоєних сталевих профілю синусоїдальної форми розміром 2х5 мм, які встановлюються один на інший.

Замість звичайних анкерів для кріплення шва в тілі бетону використовуються спеціальна хвиляста арматура по всій довжині шва. А сталева пластина, в центрі конструкції з'єднує верхню частину з нижньої, запобігаючи перетікання бетону.

Спочатку встановлюють за рівнем перший профіль, який закріплюється сталевими стрижнями, вбивающимися в основу з обох сторін шва. Другий профіль легко з'єднується з попереднім багаторазовими болтами і пластмасовими гайками. Сталева пластина профілю регулюється по висоті, що дозволяє використовувати його для підлог різної товщини. Конструкції встановлюють у фіксованій точці або місці перетину з іншим швом. Як тільки етап заливки бетону і фінішної обробки завершені, шов почне працювати з усадочными процесами. Рекомендована ширина проміжку між плитами - плюс/мінус 15 міліметрів, утворюючи підлогові карти з 30 метрів. Через кілька тижнів підлогу готовий до експлуатації будь-складською технікою незалежно від її видів і швидкості пересування.

Традиційні шви з прямою кромкою все ще борються з проблемою руйнування, викликаної провалом коліс у проміжок між плитами під час проїзду складської техніки. Навіть самий міцний такий шов не може протистояти цьому неприємному і небезпечного фактору. Незабаром це неминуче призведе до пошкоджень, які, в свою чергу, скоротять термін служби підлоги і приведуть до дорогого ремонту.

Незалежно від типу складської техніки і швидкості її руху, діаметра коліс і матеріалу, з якого вони виготовлені, конструкції et синуса Slide® Joint захищають крайку шва і забезпечують пересування складської техніки без вібрацій і ударних навантажень завдяки безперервному контакту коліс з двома плитами одночасно.

Конструкція et синуса Slide® Joint відповідає двом основним вимогам до сучасних промислових підлог: довгий термін служби підлоги і рівномірний перерозподіл навантаження.

Завдяки особливій геометричній формі шов et синуса Slide® дозволяє перерозподіляти навантаження по всій підлозі. Перетин хвиль верхнього і нижнього профілів створює невеликі бетонні консолі, які розташовуються в шаховому порядку друг над іншому. Таким чином перенесення навантаження здійснюється не металевою конструкцією шва, а безпосередньо самою плитою підлоги, фактично утворюючи бесшовныл підлогу, де шов - це підлога, а підлога - це шов!

Це гарантує:

- Довговічність статі,
- Зниження витрат на ремонт підлоги,
- Зниження витрат на експлуатацію та ремонт складської техніки,
- Комфортні умови експлуатації,
- Охорона праці та безпека.

Матеріал: Гальванічне покриття

Висота шва: 115 - 150 мм

Дізнайтеся про нової революційної технології et синуса Slide® Joint влаштування деформаційних швів для промислових підлог у цьому відео:

https://www.youtube.com/watch?v=LHRjNY9PoqQ

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner