Кошик
34 відгуків
+380 (67) 447-18-38
+380 (67) 447-18-38
Київська 78, Житомир, Україна
Матеріали, інструмент та обладнання для влаштування покриттів підлоги.
Залишити відгук
Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 2
Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 3
Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 2
Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 2
Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 3
  • Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 2
  • Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 3
  • Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 4
  • Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 5
  • Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм, фото 6

Компенсаційний шов Cosinus Slide. Компенсаційний шов. Сталь. Висота шва: 160 - 215 мм

Опис
Специфікація
Інформація для замовлення

Cosinus Slide® Joint  - це абсолютно нова та ефективна технологія облаштування деформаційних швів  підлоги в сучасних складських та промислових приміщеннях.

Шов Cosinus Slide® – це два стійких здвоєних сталевих профіля синусоїдальної  форми розміром 2х5 мм, які встановлюються один на інший.

Замість звичайних анкерів для кріплення шва у тілі бетону використовуються спеціальна хвиляста арматура по усій довжині шва. А сталева пластина в центрі конструкції з’єднує його верхню частину з нижньою, запобігаючи перетіканню бетону.

Спочатку за рівнем установлюють перший профіль, закріплюючи його сталевими стержнями, що вбиваються в основу з обох сторін шва. Другий профіль легко з’єднується  з попереднім багаторазовими болтами та пластмасовими гайками. Сталева пластина профілю регулюється по висоті, що дозволяє використовувати його для підлог різної товщини. Конструкції влаштовують до фіксованої точки або місця перетину с іншим швом. Як тільки етап заливки бетону та фінішної обробки завершено, шов розпочне працювати з усадковими процесами.  Рекомендована ширина проміжку між плитами -  плюс/мінус 15 міліметрів,  що  утворюватиме підлогові карти приблизно 30 метрів. Через декілька тижнів підлога готова до експлуатації  будь-якою складською технікою незалежно від її видів та швидкості пересування. 

Традиційні шви з прямою кромкою все ще борються з проблемою руйнування, спричиненою провалом коліс у проміжок між плитами під час проїзду складської техніки. Навіть найміцніший такий шов не може протистояти цьому неприємному та небезпечному фактору. Незабаром це неминуче призведе до ушкоджень, які,  у свою чергу, скоротять строк служби підлоги та вимагатимуть коштовного ремонту.

Незалежно від типу складської техніки й швидкості її руху, незалежно від діаметру коліс і матеріалу з якого вони виготовлені, конструкції Cosinus Slide® Joint захищають кромку шва і забезпечують пересування складської техніки без вібрацій та ударних навантажень завдяки безперервному контакту коліс з двома плитами одночасно.

Завдяки особливій геометричній формі шов Cosinus Slide® Joint дозволяє перерозподіляти навантаження по всій підлозі. Перетин хвиль верхнього та нижнього профілів створює невеликі бетонні консолі, які розташовуються в шаховому порядку один над одним. Таким ремонтом перенесення навантаження здійснюється не металевою конструкцією шва, а безпосередньо самою плитою підлоги, фактично утворюючи безшовну підлогу, де шов - це підлога, а підлога - це шов!

Конструкція Cosinus Slide® Joint відповідає двом основним вимогам до сучасних промислових підлог: довгий термін служби підлоги та рівномірний перерозподіл навантаження.


Це гарантує:

- Довговічність підлоги,
- Зниження витрат на ремонт підлоги,
- Зниження витрат на експлуатацію та ремонт складської техніки,
- Комфортні умови експлуатації,
- Охорона праці та безпека.

Матеріал: сталь 

Висота шва: 160 - 215 мм

Дізнайтесь про нову революційну технологію Cosinus Slide® Joint облаштування деформаційних швів в промислових підлогах у цьому відео:

https://www.youtube.com/watch?v=LHRjNY9PoqQ

 

Cosinus Slide® Joint — це абсолютно нова й ефективна технологія облаштування деформаційних швів підлоги у сучасних складських и промислових приміщеннях.

Шов Cosinus Slide® — це два стійкі здвоєних сталевих профілів синусоїдальної форми розміром 2х5 мм, які встановлюються один на інший.

Замість звичайних анкерів для кріплення шва в тілі бетону використовуються спеціальні хвиляста арматура по всій довжині шва. А сталева пластина в центрі конструкції з'єднує верхню частину з нижньою, запобігаючи перетіканню бетону.

Спочатку за рівнем встановлюють перший профіль, який закріплюється сталевими стрижнями, що вбиваються в основу з обох боків шва. Другий профіль легко з'єднується з попереднім багаторазовими болтами та пластмасовими гайками. Сталева пластина профілю регулюється за висотою, що дає змогу використовувати його для підлоги різної товщини. Конструкції встановлюють у фіксованій точці або місці перетину з іншим швом. Щойно етап заливання бетону та фінішного оброблення завершені, шов почне працювати з усадними процесами. Рекомендована ширина проміжку між плитами — плюс/мінус 15 міліметрів, утворюючи підлогові картки по 30 метрів. За кілька тижнів підлога готова до експлуатації будь-якою складською технікою незалежно від її видів і швидкості пересування.

Традиційні шви з прямою крайкою все ще борються з проблемою руйнування, викликаною провалом коліс у проміжок між плитами під час проїзду складської техніки. Навіть найміцніший такий шов не може протистояти цьому неприємному та небезпечному фактору. Незабаром це неминуче призведе до пошкоджень, які так само скоро змінять термін експлуатації підлоги та приведуть до дорогому ремонту.

Незалежно від типу складської техніки та швидкості її руху, діаметра коліс і матеріалу, з якого вони виготовлені, конструкції Cosinus Slide® Joint захищають крайку шва та забезпечують пересування складської техніки без вібрацій і ударних навантажень завдяки безперервному контакту коліс із двома плитами одночасно.

Конструкція Cosinus Slide® Joint відповідає двом основним вимогам до сучасних промислових підлогам: довгий термін експлуатації підлоги та рівномірне перерозподіл навантаження.

Завдяки особливій геометричній формі шов Cosinus Slide®  дає перерозподіляти навантаження по всій підлозі. Перетин хвиль верхнього та нижнього профілів створює невеликі бетонні консолі, які розташовуються в шаховому порядку один над одним. Отже, перенесення навантаження здійснюється не металевою конструкцією шва, а безпосередньо самою плитою підлоги, фактично утворюючи безшовн пол, де шов — це підлога, а підлога — це шов!

Це гарантує:

- Довговічність підлоги,
- Зниження витрат на ремонт підлоги,
- Зниження витрат на експлуатацію та ремонт складської техніки,
- Комфортні умови експлуатації,
- Охорона праці та безпека.

Матеріал:  сталь

Висота шва: 160 - 215 мм

Дізнайтеся про нову революційної технології Cosinus Slide® Joint пристрої деформаційних швів для промислових підлог у цьому відео:

https://www.youtube.com/watch?v=LHRjNY9PoqQ

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner