Кошик
12 відгуків
+380983828257
+380674438771
УкраїнаЖитомирська областьЖитомирКиївська 77
Матеріали, інструмент та обладнання для влаштування покриттів підлоги.
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
SLABARMOR рідкий зміцнювач підлоги., фото 2

SLABARMOR рідкий зміцнювач підлоги.

Опис
Інформація для замовлення

Система фінішної обробки бетону SlabArmor ™ - це двоетапна ситсема (SlabArmor ™ Starter + SlabArmor ™ Closer) що застосовується під час влаштування бетонної плити підлоги та дозволяє:

  • отримати монолітний ущільнений поверхневий шар бетону що не має відшарувань характерних для сухого зміцнювачів;
  • досягти стійкості до стирання та зносу, аналогічних як із застосуванням зміцнювачів на цементній основі методом жінці на селищі мокра;
  • покращити і захистити як природний, так і колерований бетон;
  • зменшити витрати на технічне обслуговування протягом терміну служби плити підлоги.

SlabArmor ™ Starter проникає в поверхню бетону до 27 мм, одночасно SlabArmor ™ Closer молекулярно зшивається зі Starter на глибину до 13 мм, утворюючи більш щільну, більш стійку до стирання поверхню підлоги яка на відміну від сухих зміцнювачів не має проблем з відшаруванням!!!

Система SlabArmor ™ знаходячись у плиті дозволяє випаровуватися лише 3% води, що, в кінцевому рахунку, виключає розтріскування, викривлення та втрату об'єднання об'єму бетонної плити. Вона виступає як допоміжний засіб, затримуючи воду тижнями, якщо не місяцями. Матеріал непомітний та надзвичайно простий у застосуванні.
Дуже високі та стабільні показники пласкості плити (FF) є прямимо результатом рівномірної гідратації по всій поверхні, що значно спрощує процес фінішної обробки поверхні плити, зберігаючи при цьому її внутрішню вологість.

 

Ідеально застосовувати у влаштуванні "суперпласких" промислових підлог, будівництві складів, магазинів і т..

Маючи витрату на 1 м. кв. лише 235 р. (на 10 000 м. кв. достатня всього двох кубових ємностей!!!!), дозволяє значно економити на транспортуванні, зберіганні та трудовитратах.

Матеріали на водній основі - абсолютно безпечні для здоров'я робітників.

  • Ціна: 111 грн./кв.м