Кошик
35 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (67) 447-18-38
+380 (67) 447-18-38
Київська 78, Житомир, Україна
Матеріали, інструмент та обладнання для влаштування покриттів підлоги.
Залишити відгук
SLABARMOR рідкий зміцнювач підлоги., фото 2

SLABARMOR рідкий зміцнювач підлоги.

Опис
Інформація для замовлення

Система фінішної обробки бетону SlabArmor ™ - це двоетапна ситсема (SlabArmor ™ Starter + SlabArmor ™ Closer) що застосовується під час влаштування бетонної плити підлоги та дозволяє:

  • отримати монолітний ущільнений поверхневий шар бетону що не має відшарувань характерних для сухих зміцнювачів;
  • досягти стійкості до стирання та зносу, аналогічних як із застосуванням зміцнювачів на цементній основі методом сухе на мокре;  
  • покращити і захистити як природний, так і колерований бетон;
  • зменшити витрати на технічне обслуговування протягом терміну служби плити підлоги.

SlabArmor ™ Starter проникає в поверхню бетону до 27 мм, одночасно SlabArmor ™ Closer молекулярно зшивається зі Starter на глибину до 13 мм, утворюючи більш щільну, більш стійку до стирання поверхню підлоги яка на відміну від сухих зміцнювачів не має проблем з відшаруванням!!!

Система SlabArmor ™ знаходячись в плиті дозволяє випаровуватися лише 3% води, що, в кінцевому  рахунку, виключає розтріскування,  викривлення та втрату об’єму бетонної плити. Вона виступає як допоміжний засіб, затримуючи воду тижнями, якщо не місяцями. Матеріал непомітний та надзвичайно простий у застосуванні.
Дуже високі та стабільні показники пласкості плити (FF) є прямим  результатом рівномірної гідратації по всій поверхні, що значно спрощує процес фінішної обробки поверхні плити, зберігаючи при цьому її внутрішню вологість.

 

Ідеально застосовувати у влаштуванні "суперпласких" промислових підлог, будівництві складів, магазинів т.і. 

Маючи витрату на 1 м.кв. лише 235 г. (на 10 000 м.кв. достатньо всього двох кубових ємностей!!!!), дозволяє значно економити на транспортуванні, зберіганні та трудовитратах.

Матеріали на водній основі - абсолютно безпечні для здоров'я робітників.

  • Ціна: 162 ₴/кв.м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner