Кошик
34 відгуків
+380 (67) 447-18-38
+380 (67) 447-18-38
Київська 78, Житомир, Україна
Матеріали, інструмент та обладнання для влаштування покриттів підлоги.
Залишити відгук
SlabArmor ™ Plus - матеріали догляду за полірованими бетонними підлогами SlabArmor ™, фото 2
SlabArmor ™ Plus - матеріали догляду за полірованими бетонними підлогами SlabArmor ™, фото 2

SlabArmor ™ Plus - матеріали догляду за полірованими бетонними підлогами SlabArmor ™

Опис
Інформація для замовлення

Продукція MQ SlabArmor ™ Plus - це екологічно нейтральні засоби для догляду за бетонною поверхнею, які захищають її від пошкоджень .

Застосовуючи, під час догляду за підлогою, продукти MQ SlabArmor Plus ™ ви отримаєте з часом більш щільну та стійку до зносу основу.

Лінійка MQ SlabArmor ™ Plus включає три продукти - Seal&Shine, Clean&Condition, Condition & Restore, останні два є засобами для догляду за підлогою:

  • Clean&Condition - миючий засіб для очищення бетону, безпечний для  навколишнього середовища, перший продукт, який ефективно  відновлює та робить вигляд поверхні полірованого бетону яскравішим. Формула без змивання з нейтральним pH ідеально підходить для видалення бруду, не залишаючи на поверхні тьмяної плівки. Цей  продукт спеціально розроблений для очищення та покращення
    полірованого бетону, а його регулярне застосування підвищить стійкість поверхні до стирання.
  • SlabArmor ™ Plus Condition & Restore - це високоефективний  нейтральний засіб для очищення та відновлення рН, розроблений спеціально для бетонних підлог, оброблених продуктами SlabArmor ™ та SlabArmor ™ Plus. Ця запатентована формула очищає та відновлює стан поверхні, наносячи на поверхню мікрокрапельки відновлювальних блоків. Потім ці будівельні блоки вбираються в підлогу і реагують, з часом покращуючи стан поверхні, завдяки чому зменшується частота повторного покриття поверхонь, захищених SlabArmor ™ Plus Seal & Shine. Ефективно видаляє оливи.

  • Ціна: 5 ₴/кв.м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner