Кошик
34 відгуків
+380 (67) 447-18-38
+380 (67) 447-18-38
Київська 78, Житомир, Україна
Матеріали, інструмент та обладнання для влаштування покриттів підлоги.
Залишити відгук
Покриття підлоги для паркінгів та СТО WERIPOX ® PROTECTION  1,5-3 мм., фото 2
Покриття підлоги для паркінгів та СТО WERIPOX ® PROTECTION  1,5-3 мм., фото 2
Покриття підлоги для паркінгів та СТО WERIPOX ® PROTECTION  1,5-3 мм., фото 2
Покриття підлоги для паркінгів та СТО WERIPOX ® PROTECTION  1,5-3 мм., фото 3

Покриття підлоги для паркінгів та СТО WERIPOX ® PROTECTION 1,5-3 мм.

Опис
Інформація для замовлення

Традиційно в приміщеннях СТО та паркінгів використовують бетонні підлоги з топінгом але, під час тривалої експлуатації паливно-мастильні матеріали вбираючись в основу підлоги сприяють накопиченню бруду та повільній руйнації поверхні підлоги.

З псуванням підлоги втрачається зовнішній вигляд, значно погіршуються експлуатаційні властивості та втрачається імідж власника.

Застосування покриття WERIPOX ® PROTECTION під час нового будівництва в комплексі з фаховим проектуванням конструкції підлоги надає можливість отримати надійну, герметичну, естетичну поверхню підлоги з чудовими експлуатаційними властивостями, дозволить економити час та кошти на прибиранні поверхні, значно підвищить імідж власника бізнесу.

Комплекс заходів та матеріалів в які входить система полімерного покриття WERIPOX ® PROTECTION  також дозволяють вирішити проблеми з якісним ремонтом існуючих (в т.ч. зруйнованих) підлог.

WERIPOX ® PROTECTION (Німеччина) являє собою багатошарову, протиковзку систему товщиною від 1,5 до 3 мм. на основі спеціальних високоякісних епоксидних компонентів .

Дане покриття  розроблене в лабораторії WEBER BAUCHEMIE для використання у виробничих та складських приміщеннях, паркінгах та станціях обслуговування автомобілів де присутній рух колісної техніки з навантаженням від помірного до інтенсивного.

WERIPOX ® PROTECTION є жорсткою та дуже зносостійкою системою, дозволяє отримати кольорову поверхню (згідно карти RAL) або з використанням міксу кольорових наповнювачів.

  • Ціна: 406 ₴/кв.м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner