Кошик
12 відгуків
+380983828257
+380674438771
УкраїнаЖитомирська областьЖитомирКиївська 77
Матеріали, інструмент та обладнання для влаштування покриттів підлоги.
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Про нас

Компанія «Традиція-СТІ» працює на ринку України з 2008 року. Спеціалізується на поставках високоякісних матеріалів, інструментів і обладнання для інсталяції полімерних покриттів. Компанія є ексклюзивним дилером таких німецьких компаній:

 

 

WEBER BAUCHEMIE - виробник епоксидних і поліуретанових смол. Сімейне підприємство Weber Bauchemie Gmbh виробляє матеріали для влаштування полімерних підлог понад 50 років. Багаторічний досвід дозволяє створювати ідеальні системи для будь-яких типів приміщень. Системи на базі епоксидних або поліуретанових смол, з високоякісними наповнювачами зарекомендували себе на найрізноманітніших об'єктах у Європейському союзі та Україні.

 

 

MULTITOOL - виробник спеціалізованого інструменту для інсталяторів полімерних покриттів. Сімейне підприємство MULTITOOL Gmbh виробляє і поставляє інструмент для укладання полімерних покриттів вже більше 14 років. Асортимент компанії налічує більше 2000 різних видів інструментів для якісного нанесення матеріалів. Валики, шпателі, раклі, щітки, кисті, спеціальне взуття, засоби захисту, вимірювальний інструмент і багато іншого.

 

 

CONTEC - виробник обладнання для професійної підготовки основи. Компанія CONTEC® розташована в красивому Західному Лісі (Вестервальд) між Франкфуртом і Кельном була заснована в 1995 році. Компанія є одним з кращих виробників машин та обладнання для підготовки поверхні. Асортимент продукції включає в себе всі види сучасного обладнання, таких як мобільні дробоструминні машини, шліфувальні машини, підлогові стріппери і фрезера. Звичайно ж, всі машини працюють без пилу завдяки пилососам високої продуктивності CONTEC®. Фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням виробляемого обладнання та випуском нового інноваційного обладнання з кращими показниками продуктивності ніж у конкурентів. Крім обладнання для підготовки поверхні CONTEC® пропонує широкий асортимент машин для укладання і затирання бетону

 

Вся продукція яку пропонує компанія ТОВ Традиція-СТІ своїм клієнтам виготовлена в Німеччині і відповідає всім вимогам і будівельним нормам Європейського союзу.