Корзина
12 отзывов
+380983828257
+380674438771
УкраинаЖитомирская областьЖитомирКиївська 77
Матеріали, інструмент та обладнання для влаштування покриттів підлоги.
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
SLABARMOR рідкий зміцнювач підлоги., фото 2

SLABARMOR рідкий зміцнювач підлоги.

Описание
Информация для заказа

Система фінішної обробки бетону SlabArmor ™ - це двоетапна ситсема (SlabArmor ™ Starter + SlabArmor ™ Closer) що застосовується під час влаштування бетонної плити підлоги та дозволяє:

  • отримати монолітний ущільнений поверхневий шар бетону що не має відшарувань характерних для сухих зміцнювачів;
  • досягти стійкості до стирання та зносу, аналогічних як із застосуванням зміцнювачів на цементній основі методом сухе на мокре;  
  • покращити і захистити як природний, так і колерований бетон;
  • зменшити витрати на технічне обслуговування протягом терміну служби плити підлоги.

SlabArmor ™ Starter проникає в поверхню бетону до 27 мм, одночасно SlabArmor ™ Closer молекулярно зшивається зі Starter на глибину до 13 мм, утворюючи більш щільну, більш стійку до стирання поверхню підлоги яка на відміну від сухих зміцнювачів не має проблем з відшаруванням!!!

Система SlabArmor ™ знаходячись в плиті дозволяє випаровуватися лише 3% води, що, в кінцевому  рахунку, виключає розтріскування,  викривлення та втрату об’єму бетонної плити. Вона виступає як допоміжний засіб, затримуючи воду тижнями, якщо не місяцями. Матеріал непомітний та надзвичайно простий у застосуванні.
Дуже високі та стабільні показники пласкості плити (FF) є прямим  результатом рівномірної гідратації по всій поверхні, що значно спрощує процес фінішної обробки поверхні плити, зберігаючи при цьому її внутрішню вологість.

 

Ідеально застосовувати у влаштуванні "суперпласких" промислових підлог, будівництві складів, магазинів т.і. 

Маючи витрату на 1 м.кв. лише 235 г. (на 10 000 м.кв. достатньо всього двох кубових ємностей!!!!), дозволяє значно економити на транспортуванні, зберіганні та трудовитратах.

Матеріали на водній основі - абсолютно безпечні для здоров'я робітників.

  • Цена: 111 грн./кв.м